KABLO KESİM VE UÇ AÇMA

KABLO KESİM VE UÇ AÇMA

Kablo Gruplamanın ilk aşaması kesim ve uç açmadır. İmalatın hemen ardından yapılan bu uygulamayla kablo, kullanıma hazır hale getirilir. Profesyonel makinelerle yapılan bu işlemde uygun ekip ve ekipmanlarla istenilen kalitede ürünler elde edilir. Çeşitli makinelerde kabloların özelliklerine ve boyutlarına göre müşterimizin istediği ucu ekleme olanağı sağlanmaktadır. Kablo kesim ve uç açma aşamasında yapılan tüm işlemler bir sonraki adım için oldukça önemlidir. Süregelen aşamalarda kablolar belirli ölçüler şeklinde hazırlanır. Otomatik makineler ve profesyonel ellerde saniyeler içerisinde işlem gören kablolar rahatlıkla test edilebilir hale getirilir.

Kablo sanayiinde bütün işlemlerde olduğu gibi, bu aşamada da kullanılan makineler, teçhizatlar kısacası tüm ekipmanların yeterli düzeyde olması gerekir. Bizde ESPA olarak kabloların, istenilen boyda kesilmesi için otomatik makineler kullanmaktayız. Çünkü kablo kesme ve uç açma işlemleri için son teknoloji ürünü programlanabilir ekipmanlara sahibiz. Bizler esnek dizayn edilmiş makineler sayesinde her tip izolasyon malzemesine uygun çözümler ve özel proses fonksiyonları mevcuttur. (Tek damar, çok damar, yassı kablo, koaksiyel kablo, fiber optik kablo gibi kablo tipleri için dizayn edilmiş, otomatik kablo kesme ve uç sıyırma makineleri gibi) Ekipmanlarımıza ve ekibimize güveniyoruz, bu şekilde müşterilerimize yüksek kaliteli uç açmayı garanti etmekteyiz. Sınıfının en çok işlem çeşitliliğine sahip makinaları kullanarak istenilen özeliklere göre, farklı kablo uç kesim hizmetini sunmaktayız.

Personel gücünü artıran bu artı faktörler,  personel gücünü artıran bu artı faktörler, müşterilerimizin de her zaman memnuniyetini kazanmamıza neden olmaktadır. Bu olanaklar ayrıca seri şekilde, üst düzey kalite de üretim yaparak, kabloları son kullanıcıya çalışır halde teslim edebilmemize imkân tanır.

Sektörümüzde kaliteden ödün vermeyen ilkelerimizle her geçen gün adımızı daha geniş kitlelere duyurarak sizlerin çözüm için yanınızdayız. Üretim ağımızda belgelendirerek tescillenen güvencemiz, bizim her zaman gurur kaynağımızdır. ISO 9001: 2008 ve OHSAS 18001: 2007 belgelerine sahip olan şirketimiz en güvenilir ve en garantili hizmeti sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Amacımız, müşterilerimizin taleplerine tam ve isabetli çözümler sunarak sorunsuz şekilde ürünlerini teslim etmektir. Üst düzey kalitedeki kablolarımızla; sizlere hızlı, pratik yaklaşımlar geliştirerek güvenilir tedarikçilerinden biri olma özelliğimizi korumaktır.

Kablo Kesim ve Uç Açma haricinde Kablo Gruplama, Kablo Markalama, Terminal Krimpleme, Kablo Demetleri, Soketli Kablolar, Özel Hazır Kablolar, SMD Led, Led İthalatı, Spiral Kablolar, Soket ve Konnektörler gibi hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.