KABLO DEMETLEME

KABLO DEMETLERİ NEDİR?

Kullanım alanlarına uygun üstün kaliteli kablolarımızın imalatı için güvenli ve pratik çözümler sunmaya çalışmaktayız. İhtiyaç duyulan her alanda ortalama -20 ile 60 derece arasında çalışma ortamı için hiçbir sorun oluşturmayan kablo demetleri, yoğun kablo yükünü hafifletmek ve estetik bir görünüm sağlayabilmek için güvenle tercih edebilir. Miktar ve metrajlara uygun olarak farklı kalınlık ve yoğunlukta kablo demeti ile tercih edilen her mekanda esnek çözümleri de sunmaktadır.

Kablo demetleri, imalatı yapılan kabloların içerisinde kartlar ve modüller arası bağlantı sağlayarak gruplanmış, soket ve benzeri ürünleri içermektedir. Hızlı ve hatasız bir üretim için kablo sanayiinde uzmanlaşmış olan bizler, üretim potansiyeli yüksek işletmelerde zamandan ve iş gücü kaybından tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Özellikle Data Center gibi yüksek yoğunluklu uygulama alanına sahip kurumların hızlı ve kolay kullanımına sunduğumuz kablo demetlerini isteğe uygun metrajlarda hazırlamaktayız. Birden fazla kablonun bir arada kullanımına imkân sağlayan bu seçenek ile kablo kirliliği görüntüsünden kurtulabilme şansına her zaman sahip olunur. Her iki uç kısmı etiketlenebilen kablo demetleri 5 metreden 90 metreye kadar kablo gruplama işlemine tabi tutulabilmektedir. Son olarak testten geçirilen kablolar maksimum düzeyde kaliteye sahip şekilde kablo demeti haline getirilir. Üretim tesisimizde tam kapasiteli ekipmanlarla, profesyonel ekibimize güvenle başvurabilirsiniz.

KABLO DEMETLEME UYGULAMASINDA BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

  • 50mm/2.54mm/3.96mm/5.08mm Pin Aralıklı Özel Tasarım Kablo Kiti
  • 90°/180° Mini, Micro, USB1.0/2.0 Özel Tasarım USB Kablo
  • 90°/180° 8P8C 10cm ~ 20m Uzunlukta Ethernet Kablosu (Cross or Straight)
  • LED to Cable 10cm ~ 50cm Uzunluğunda Soketli LED Kablosu
  • Kablo Grubu Teflon İzolasyon
  • Heatshrink Tube (Isı ile daralan Makaron) Gruplama

Sektörümüzde kaliteden ödün vermeyen ilkelerimizle her geçen gün adımızı daha geniş kitlelere duyurarak sizlerin çözüm için yanınızdayız. Üretim ağımızda belgelendirerek tescillenen güvencemiz, bizim her zaman gurur kaynağımızdır. ISO 9001: 2008 ve OHSAS 18001: 2007 belgelerine sahip olan şirketimiz en güvenilir ve en garantili hizmeti sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Amacımız, müşterilerimizin taleplerine tam ve isabetli çözümler sunarak sorunsuz şekilde ürünlerini teslim etmektir. Üst düzey kalitedeki kablolarımızla; sizlere hızlı, pratik yaklaşımlar geliştirerek güvenilir tedarikçilerinden biri olma özelliğimizi korumaktır.

Kablo Demetleme haricinde Kablo Gruplama, Kablo Markalama, Terminal Krimpleme, Kablo Kesim ve Uç Açma, Soketli Kablolar, Özel Hazır Kablolar, SMD Led, Led İthalatı, Spiral Kablolar, Soket ve Konnektörler gibi hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.