ÖZEL HAZIR KABLOLAR

ÖZEL HAZIR KABLO NEDİR?

Ne zaman teknik sorunlar standart kablolar ile çözülemezse özel kablolar devreye girer. Bu durumda çözüme daha hızlı ve soruna uygun şekilde sizleri yönlendirmek bizim görevimiz! Geniş ürün yelpazemizle yıllardır müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak özel kabloları 100 m’den 500 m’ye kadar üretmekteyiz. Farklı uygulama alanları için farklı kablolar sunarak çok yönlü tasarımlarımızı sizlerle paylaşmaktayız.

Kullanım alanında pek çok sektöre uygun olarak tasarlanan özel hazır kablolar kullanım kolaylığını da beraberinde getirir. Özellikle internet ve kamera sistemlerinde yoğun şekilde kullanılan bu kablolar kolay kurulum olanağı ile zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz hazır kabloları farklı metrajlarda satışa sunabilen kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz. Teknolojik yeniliklerden ilham alınarak imal edilen kablolarda dış etkenlere karşı dayanıklı, her daim güvenle kullanabileceğiniz özel isteklerinize ve kullanım alanlarınıza uygun olarak geliştirilmektedir.

ÖZEL HAZIR KABLOLARDA YAPI ÖRNEKLERİ

Dönme ve Torsiyon Bağlantı Kablosu:Bağlantı kablosu. Raylı araçlar için özel olarak tasarlanır. Dönme ve torsiyon hareketlere dayanıklı olarak üretilir.

Asansör Kumanda Kablosu: Halojensiz asansör kablolarıdır. Yüksek güvenlik için kamu binalarında, alışveriş merkezleri, hastane, havalimanı ve tren istasyonlarında kullanıma uygundur.

Sarılabilinir Kablolar: Yaylı, motorlu kablo toplama taburlarında sahne ve tiyatro tekniğinde kullanıma uygundur. Kaldırma mekanizmaları, taşıma tesisatları, tarımsal makineler gibi mekanik zorlamanın orta derece olduğu alanlarda kullanılır.

Liman Vinçleri için Kablo: Mekanik zorlamaların yoğun olduğu kablonun sarılması gereken uygulamalar için üretilir ve dikey sepetleme sistemleri için uygundur. Örnek kullanım alanı hat taşıtlarıdır.

Yüksek Mekanik Zorlamalar için Kablolar: Tarım, iş araçları ve makineleri için geniş ürün seçeneği ile daha fonksiyonel uygulama alanına olanak sağlar. Bu kategorideki ürünler özellikle açıkta kullanım için mekanik zorlamanın yoğun olduğu uygulamalar için tasarlanır. Örnek kullanım olanı iş makinalarıdır.

Spiral Kablolar: Özel bir yöntem ile kablo telleri düz halinden spiral şekline getirilir. Sizin kullanım amacınıza uygun arzuladığınız her türlü dış kılıf malzemesi ile en yüksek kalitede kablo üretimi gerçekleştirilir.

ÖZEL HAZIR KABLOLARDA HANGİ KABLOLARI YAPIYORUZ?

Sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ürün portföyüne sahip olan şirketimiz aşağıda sıraladıklarımız ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin. Çünkü size en uygun çözüm için detaylı bilgiyi sunabilecek en doğru adrestesiniz.

 1. Hareketli Kontrol Kabloları
 2. Elektronik ve Telekomünikasyon Kabloları
 3. BUS, LAN, Koaksiyel, Video ve Sistem Kabloları
 4. Hareketli Kablo Taşıyıcıları İçin Kullanılan Kontrol Ve Sinyal Kabloları
 5. Robot Kabloları
 6. Servo Motor Güç Ve Sinyal Kabloları
 7. Vinç, Konveyör, Ve Asansör Kabloları
 8. Kauçuk Kablolar
 9. Isıya Dayanıklı Kablolar
 10. Sabit Montaj İçin Kablolar
 11. Kimyasala Dayanıklı Kablolar
 12. Deniz Şartlarına Uygun Kablolar
 13. Spiral Kablolar

Geniş kapsamlı ürün yelpazemizden ihtiyacınıza yönelik doğru çözümleri bulabilirsiniz. Sorularınız veya bizim tavsiyemize ihtiyacınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

Sektörümüzde kaliteden ödün vermeyen ilkelerimizle her geçen gün adımızı daha geniş kitlelere duyurarak sizlerin çözüm için yanınızdayız. Üretim ağımızda belgelendirerek tescillenen güvencemiz, bizim her zaman gurur kaynağımızdır. ISO 9001: 2008 ve OHSAS 18001: 2007 belgelerine sahip olan şirketimiz en güvenilir ve en garantili hizmeti sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Amacımız, müşterilerimizin taleplerine tam ve isabetli çözümler sunarak sorunsuz şekilde ürünlerini teslim etmektir. Üst düzey kalitedeki kablolarımızla; sizlere hızlı, pratik yaklaşımlar geliştirerek güvenilir tedarikçilerinden biri olma özelliğimizi korumaktır.

Soketli Kablolar haricinde Kablo Gruplama, Kablo Markalama, Terminal Krimpleme, Kablo Demetleri, Kablo Kesim ve Uç Açma, Özel Hazır Kablolar, SMD Led, Led İthalatı, Spiral Kablolar, Soket ve Konnektörler gibi hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.