Neler Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz.

Spiral Kablolar, Kablo Gruplama, Kablo Markalama, Terminal Krimpleme, Kablo Demetleri, Kablo Kesim ve Uç Açma, Özel Hazır Kablolar, SMD Led, Led İthalatı, Soketli Kablolar, Soket ve Konnektörler gibi hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi altta bulabilirsiniz.

01Özel Hazır Kablolar

Ne zaman teknik sorunlar standart kablolar ile çözülemezse özel kablolar devreye girer. Bu durumda çözüme daha hızlı ve soruna uygun şekilde sizleri yönlendirmek bizim görevimiz! Geniş ürün yelpazemizle yıllardır müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak özel kabloları 100 m’den 500 m’ye kadar üretmekteyiz. Farklı uygulama alanları için farklı kablolar sunarak çok yönlü tasarımlarımızı sizlerle paylaşmaktayız.

02Kablo Markalama

Kablo Markalama işlemi sektör içerisinde; “Kablo Etiketleme”, “Kablo Etiketi” veya “Kablo Kodlama” olarak da adlandırılmaktadır. İmalat sonrası çeşitli işlemlerden geçerek kullanıma sunulan kablolar, Kablo Markalama sistemi ile özel bir kablo imal edilerek asansör veya vinç gibi taşıma sektörleri için oldukça tercih edilebilir hale gelmektedir. Markalanan kablolar, sizlerin özel istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel malzemelerle kaplanır. Dış kılıfın güçlenmesi ile kullanım alanını güvenli hale getirdiği için bu sistem sektör içerisinde ön plana çıkmaktadır.

03Konnektörler

Konnektörler kompakt, kayıpsız ve güvenilir bağlantı için ikili sistemin birbirine bağlandığı noktalarda bulunur. İzolasyon görevi yapan bu plastik elemanlar, terminallerin tüm elemanlarının mekanik olarak korunması ve elektriksel parçalara temasının engellenmesini sağlar.

04Terminal Krimpleme

Krimpleme işlemi maksimum dikkat, beceriyle ve tecrübeyle uygulanmalıdır. Terminal Krimpleme işlemine başlamadan önce terminalin bakımı konusunda hiçbir şüphe olmamalıdır. Uygun krimp ölçme esnasında uzamalara dikkat edilmeli; iletken teller en az bir telin çapı kadar terminal iletken ayağından ileride olmalıdır. Ölçmede tavsiye edilen krimp yükseklik değerlerine uyulmalıdır: A B A A A Kesme Uzantısı, B B B Kesme Uzantısı.

05Spiral Kablo

Her tesisatta rahatlıkla döşenebilen spiral kablolar tesisat için köşe yerlerinde de uygulama kolaylığı sağlar. Doğal yollardan gelebilecek zararı minimize eden kablo seçeneklerinde borunun zarar görmesini engellediği kablolar güvenli kullanımı garanti eder.

06Soketli Kablolar

Soketli kablolar bilgisayar, ses ve görüntü sektöründe cihazlara ek bağlantı yapılabilme özelliği katması açısından kullanışlıdır. Kablonun özellerine damarlı olmasına, kalınlığına göre çeşitli kategorilerde adlandırabilir. İmalatın ardından ucu kesilen ve sıyrılan kabloların soketlerinin de takılması ile son olarak denetimi yapılır. Bu şekilde son kullanıcı olan tüketiciye teslim edilen ürünün sağlamlığından emin olunur.

07Kablo Kesim ve Uç Açma

Çeşitli makinelerde kabloların özelliklerine ve boyutlarına göre müşterimizin istediği ucu ekleme olanağı sağlanmaktadır. Kablo kesim ve uç açma aşamasında yapılan tüm işlemler bir sonraki adım için oldukça önemlidir.

08SMD LED

Katı reçine içinde kapsüllenmiş ve yüzeysel olarak monte edilmiş LED’dir.

09Kablo Gruplama

İmal edilen kabloların kullanım amaçlarına göre, profesyonel ellerde gruplanması anlamına gelen bu kelime birçok kablo türevi için gerçekleştirilmektedir. Kablo Gruplama işleminde gerçekleşen tüm adımlar, markamızın tam kapasiteli araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanılarak; işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma koşullarına uygun yapılmaktadır.

010Kablo Demetleme

Amacımız, müşterilerimizin taleplerine tam ve isabetli çözümler sunarak sorunsuz şekilde ürünlerini teslim etmektir. Üst düzey kalitedeki kablolarımızla; sizlere hızlı, pratik yaklaşımlar geliştirerek güvenilir tedarikçilerinden biri olma özelliğimizi korumaktır.